آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                              صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  دوره پانزدهم و بازدید آزانس بین المللی جایکا ژاپن         پنجشنبه  94/11/29

 
 

                     

 

شرح خبر : در راستای برنامه ریزی های انجام شده و حضور نماینده محترم آژانس بین المللی جایکا به همراه نماینده سازمان شهرداریها و دهیارهای کشور در شهر بندرعباس با حضور مسئولین استان هرمزگان ( مدیرکل مدیریت بحران استانداری ، ریاست شورای اسلامی شهر بندرعباس معاون خدمات شهری شهرداری ، شهرداران مناطق مدیران عامل سازمانهای وابسته به شهرداری) واقع در شهرک پیامبر اعظم ، ایستگاه شماره 10 آتش نشانی از ساعت 11 تا مورخه 29/11/94 مراسم بازدید از نحوه آموزش بازی مقابله با بحران ، برگزار که گزارش این مراسم به شرح ذیل حضورتان اعلام می دارد .
1- در ابتدای مراسم ضمن بازدید مدعوین از نحوه برگزاری آموزش بازی مقابله با بحران در شهر بندرعباس مراحل مختلف آموزش و نحوه انجام آن برای کودکان 8 تا 13 سال به اطلاع حاضرین رسید .
2- در ادامه مراسم در سالن آموزش ابتدا مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرعباس به تشریح آموزش و الگوبرداری آن در دوره آموزشی مدیران سازمانهای آتش نشانی از کشور ژاپن و بومی سازی آن در شهربندرعباس مواردی را در قالب گزارش تصویری به سمع و نظر حاضران در جلسه رسانید .
3- سخنرانی نماینده آژانس جایکا و ابراز رضایت وی از نحوه برگزاری این آموزشها در شهر بندرعباس و خاطر نشان ساخت که گزارش کاملی از روند برنامه ریزی و اجرای این بازیها به آژانس متبوع ارائه خواهد نمود .
4- سخنرانی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس و حمایت کامل مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری از برگزاری این آموزشها در شهر بندرعباس و توسعه آن در آینده در محلات مختلف شهر بویژه در بافتهای قدیمی .
5- در پایان با حضور نماینده آژانس بین المللی جایکا و مسئولین از شرکت کنندگان در دوره آموزشی با اهداء جوایزی به رسم یادبود ، تقدیر به عمل آمد .
 

 

 

 

صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .