آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                              صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

 

 

  دوره پنجاه و هفتم بازی مقابله با بحران

 

پنج شنبه  97/12/02

 


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بندرعباس ،به نقل از علی تیموری،مسئول آموزش این سازمان، اذعان داشت: باتوجه به برگزاری نمایشگاه شهرایده آل در بندرعباس که در محل برگزاری نمایشگاه های شهرصورت میگیرد؛پنجاه و هفتمین دوره بازی مقابله بابحران برگزار شد.

این دوره باحضور 45 نفر ازدانش آموزان مدرسه های شهید عراقی زاده و شهید کرامت حیدری و همزمان با دومین روز از برگزاری نمایشگاه شهر ایده آل انجام پذیرفت ودانش آموزان مهارتهای لازم درخصوص مقابله باحوادث درزمان قبل و بعد از بحران رافراگرفتند.

تیموری درپایان اضافه نمود: هدف ازبرگزاری این کارگاه آشنایی افراد با حوادث و راههای پیشگیری آن در زمان بحران میباشد. از نمونه بازیهای این کارگاه می توان به آموزش گره زدن در مواقع خطر، ساخت ظروف کاغذی در زمان بحران، عبور از #دود در هنگام دودگرفتگی ،حمل مصدوم، بازی با کارت ها، نجات مصدوم از زیر آوار با ابزارهایی شامل جک ماشین و اطفای حریق و... اشاره نمود.

 همگان میتوانند ازساعت 18 در نمایشگاه از آموزشها بهره مندشوند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .