آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                              صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

 

 

حریق وانت پیکان

 

 

چهارشنبه   98/09/06
 

 

ساعت اعلام: 05:15 بامداد

 

 

پیکان وانت پس از برخورد با جدول ، دچار حریق شد/ راننده در اثر شدت ضربات، جان خود را از دست داد.

 

 

 

حسن امینی ، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس در گفتگو با واحد خبر این سازمان اعلام کرد : طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی بندرعباس ، گزارش حریق یک دستگاه خودرو وانت پیکان در بلوار راه آهن در ساعت 05:15 بامداد اطلاع داده شد.

 

امینی اظهار داشت: یک دستگاه خودرو وانت پیکان که از غرب به شرق بلوار شهید رجایی با سرعت زیاد در حال حرکت بود، در حین دور زدن به سمت بلوار راه آهن پس از برخورد با جدول وسط بلوار به سمت دیگر بلوار واژگون شد. در این حین مایعات قابل اشتعال بر روی قطعات داغ موتور ریخته و خودرو را دچار حریق نمود.

 

وی ادامه داد: در پی اعلام این حادثه و حریق، بلافاصله اکیپ عملیاتی-امدادی آتش نشانان از ایستگاه شماره 10 به محل حریق اعزام شدند ؛ متاسفانه در این حادثه بر اثر شدت ضربه، راننده فوت و خودرو دچارآتش سوزی شد که اکیپ اعزامی آتش نشانان پس از اطفا و رهاسازی راننده، وی را تحویل عوامل انتظامی دادند.

صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .