آرشیو خبر ا مطالب آموزشی ا حوزه عملیات ا حوزه پیشگیری ا مدیر عامل ا تماس با ما ا پست الکترونیک                                                                              صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

 

 

 

 انتقام سخت

 

 

 

در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی، رهبر معظم انقلاب پیامی صادر کردند.

 

 "انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند".

 

 

 

 

حرکت دستان سیدحسن نصرالله به خط و نشانی برای آمریکا تبدیل شد.

 

سیدحسن نصرالله در سخنرانی خود در واکنش به ترور شهید سردار قاسم سلیمانی از تبعات حضور آمریکایی‌ها در منطقه گفت: وقتی عمودی آمدند و افقی برگشتند خواهند فهمید که منطقه و انتخابات را از دست داده اند. این جمله نصرالله همراه با زبان بدن او همراه شد و هنگام ادای کلمات «عمودی» و «افقی» دو دستش را به صورت عمودی و افقی روی هم قرار داد.

 

 

بر همین اساس رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفقیت آمیز به نام شهید سلیمانی و رمز یا زهرا (س) با شلیک ده ها فروند موشک زمین به زمین پایگاه عین الاسد را در هم کوبیدند.

 

بخشی از بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلام به تبریک این پیروزی بزرگ به امت اسلامی و مردم فداکار و عظیم الشان ایران اسلامی اعلام می دارد

1- به شیطان بزرگ، رژیم سفاک و مستکبر آمریکا هشدار می دهیم هر شرارت مجدد و یا تحرک و تجاوز دیگر با پاسخ‌های دردناک‌تر و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.

2- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده‌اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدأ اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

3- به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایتکار آمریکا نمی‌دانیم.

4- به مردم آمریکا توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روزافزون رژیم ضدمردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد.

 

 

صفحه اول ا بازگشت به آرشیو

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است .